Kompletný sortiment bioproduktov

Spoločnosť BIOGAST ponúka rozsiahly sortiment pre odvetvie gastronómie a veľkokuchynské prevádzky. Naša ponuka vás presvedčí už na prvý pohľad. Môžete si vybrať z viac ako 14 000 položiek. U nás nájdete všetko, čo si vaše srdce žiada, od čerstvého ovocia a zeleniny, cez mliečne produkty, lahôdky a čerstvé mäso až po výrobky z obilnín, sladkosti, nápoje, mrazené produkty, kozmetiku a drogériu.

Dopyt po bioproduktoch neustále rastie ako v gastronómii tak aj vo veľkokuchynských prevádzkach. Spoločnosť BIOGAST ponúka kompletný gastronomický sortiment, ktorý spĺňa tieto špeciálne požiadavky.

Sortiment pre vegánov

Zažite aj vy potešenie zo širokej škály našej ponuky! U nás nájdete tisícky vybraných rastlinných špecialít.

Sortiment pre vegánov sme zhrnuli v samostatnom katalógu, ktorý vám na vyžiadanie poskytne váš odborný poradca spoločnosti BIOGAST.

Všetky naše produkty, ktoré sa nachádzajú v tomto katalógu, sú 100 % rastlinného pôvodu.

Sortiment spoločnosti Bio Austria

Spolupráca so spoločnosťou Bio Austria je pre spoločnosť BIOGAST prioritou.

Stanovili sme si spoločný cieľ – vybudovať v sortimente spoločnosti BIOGAST ponuku kvalitných produktov pozostávajúcu z položiek spoločnosti Bio Austria.

Už teraz máte k dispozícii množstvo produktov od spoločnosti Bio Austria a ponuku neustále rozširujeme. Podrobné informácie vám poskytne odborný poradca.

Čerstvosť a kvalita

Najdôležitejším očakávaním našich zákazníkov je bezpodmienečná čerstvosť. V sortimente spoločnosti BIOGAST nájdete čerstvý tovar skvelej kvality, ktorý spĺňa aj tie najvyššie nároky. Od dodávateľov očakávame kvalitu zodpovedajúcu vysokému štandardu kladenému na bioprodukty. Zákazníkom vďaka tomu v celom sortimente čerstvých bioproduktov garantujeme osvedčenú úroveň bezpečnosti produktov.

Informácie o sortimente

  • 14 000 položiek (čerstvé a suché produkty, drogéria)
  • Katalóg dvakrát ročne
  • Nezáväzné orientačné ceny
  • Spoľahlivá logistika
  • Certifikácia IFS
  • Certifikácia bioproduktov

Demeter

Na certifikáte kvality Demeter nám veľmi záleží. Spoločnosť BIOGAST ponúka približne 800 produktov, ktoré spĺňajú požiadavky na kvalitu podľa certifikácie Demeter.

Bio Austria

V našom sortimente nájdete asi 350 produktov od spoločnosti Bio Austria.

Fairtrade

Niektoré značky v našom sortimente chceme podporiť a pomôcť tak k udržiavaniu biodiverzity. Sme jedným z veľkoobchodov, ktorý ponúka najširšiu ponuku produktov z oblasti Fairtrade.