Balík chutí od spoločnosti

BIOGAST pre biotrh, gastronómiu a veľkokuchynské prevádzky

Spoločnosť BIOGAST predstavuje najvyššiu kompetenciu v oblasti bioproduktov a ponúka kvalitný výber bioproduktov s viac ako 14 000 položkami. Spoločnosť BIOGAST je preferovaný veľkoobchodník s bioproduktmi pre biotrh, gastronómiu i veľkokuchynské prevádzky.

Všetci dodávatelia spĺňajú naše prísne kritériá kvality. Vďaka tomu zákazníkom garantujeme najvyššiu možnú bezpečnosť produktov v celom biosortimente. Spoločnosť BIOGAST ponúka okrem čerstvých a mrazených potravín aj rozsiahly sortiment suchých potravín, kozmetiky, drogérie a oveľa viac. Náš kompetentný tím príde až k vám a informuje vás o všetkých poskytovaných službách spoločnosti BIOGAST.

Poradenstvo

Poradenstvo ako základ úspešnej spolupráce

Spoločnosť BIOGAST od začiatku pôsobí ako poradca v sfére veľkoobchodu. Používanie biopotravín prináša výzvy najmä v gastronómii a veľkokuchynských prevádzkach, ktoré sa môžu navzájom výrazne odlišovať. Vzhľadom na našu dlhoročnú intenzívnu prácu v oblasti bioproduktov poskytujeme odpovede na množstvo otázok, ktoré sú nevyhnutné na úspešné používanie bioproduktov vo vašom odvetví.

Kompletný sortiment bioproduktov

Kompletný sortiment bioproduktov

Vzhľadom na sortiment spoločnosti BIOGAST, ktorý obsahuje viac ako 14 000 položiek, môžeme vystupovať ako veľkoobchodník na trhu pre gastronómiu a biotrh.

V prípade neustále rastúceho biotrhu je široký výber sortimentu neuveriteľne dôležitý. Dopyt po bioproduktoch je neustále na vzostupe hlavne v oblastiach gastronómie a veľkokuchynských prevádzok. Schválená veľká ponuka potravín a bohatý gastronomický sortiment trhu s bioproduktmi spĺňajú všetky výnimočné požiadavky.

Ďalšie informácie o sortimente nájdete tu.

Sortiment pre vegánov

Sortiment pre vegánov

Zažite aj vy potešenie zo širokej škály našej ponuky! U nás nájdete tisícky vybraných rastlinných špecialít.

Sortiment pre vegánov sme zhrnuli v samostatnom katalógu, ktorý vám na vyžiadanie poskytne váš odborný poradca spoločnosti BIOGAST.

Všetky naše produkty, ktoré sa nachádzajú v tomto katalógu, sú 100 % rastlinného pôvodu.

Čerstvosť a kvalita

Čerstvosť a kvalita

Najdôležitejším očakávaním našich zákazníkov je bezpodmienečná čerstvosť. V sortimente spoločnosti BIOGAST nájdete čerstvý tovar skvelej kvality, ktorý spĺňa aj tie najvyššie nároky. Od dodávateľov očakávame kvalitu zodpovedajúcu vysokému štandardu kladenému na bioprodukty. Zákazníkom vďaka tomu v celom sortimente čerstvých bioproduktov garantujeme osvedčenú úroveň bezpečnosti produktov.

Ovocie a zelenina z biofarmy Achleitnerovcov

Ilse a Günter Achleitnerovci vedia, akú zodpovednosť biofarmári nesú za im zverenú pôdu. Preto sa na biofarme Achleitnerovcov uprostred úrodnej kotliny Eferdinger pestuje iba najvyššia biokvalita – od šalátov a kapustovej zeleniny až po ovocie a koreňovú zeleninu.

Ako odborník na bioovocie a zeleninu dodáva biofarma Achleitnerovcov na trh aj produkty množstva domácich a zahraničných biofarmárov. Spoločné plánovanie výsadby a prísne kontroly (certifikácie LACON a BNN Monitoring) zabezpečujú široký sortiment najlepšej kvality a čerstvosti.

Logistika

Spoľahlivá a dochvíľna logistika

Dochvíľnosť a dostupnosť tovaru patria k najdôležitejším úlohám veľkoobchodu. Preto úzko spolupracujeme s logistickou spoločnosťou KASTNER Gruppe a zákazníkom ponúkame množstvo výhod v oblasti logistiky tovaru:

  • Objednávky vybavujeme prostredníctvom mobilného zberu údajov, systému Bio-Office, internetového obchodu, telefonicky alebo faxom

  • Poskytujeme pravidelné informácie týkajúce sa nových ponúk, vyradených produktov, zmien cien, aktuálneho sortimentu či akcií na ovocie a zeleninu - ako pre gastronómiu tak aj pre trh s bioproduktmi. Informácie posielame faxom alebo e-mailom.

Certifikácia logistiky IFS
Sklad spoločnosti BIOGAST zodpovedá vysokým nárokom na kvalitu medzinárodne uznávaného certifikačného inštitútu ISACert-Austria. Pravidelnými internými kontrolami garantujeme zákazníkom najvyššiu kvalitu a dokonalú sviežosť.

Dokonalý chladiarenský reťazec
V spojení s premyslenou logistikou spoločnosti KASTNER zabezpečujeme od skladu až k zákazníkovi chladiarenský reťazec bez prerušení (napr. doručovaním pomocou chladených kamiónov s dvoma komorami).

Doručenie domov zdarma
Od vopred stanovenej minimálnej sumy vám tovar doručíme až domov zdarma. V spoločnosti BIOGAST neexistuje minimálny ročný obrat a nepripočítavame žiadne skryté náklady, ako napríklad palivové príplatky a iné. Tieto a ďalšie dôležité informácie nájdete v základných informáciách pre zákazníkov.