Kompletný sortiment bioproduktov

© Bio am Platz - Ladenbau "Der Holzhof"

Spoločnosť BIOGAST ponúka rozsiahly sortiment pre obchod s bioproduktmi. Naša ponuka vás presvedčí už na prvý pohľad: môžete si vybrať z viac ako 14 000 položiek. U nás nájdete všetko, čo si vaše srdce žiada, od čerstvého ovocia a zeleniny, cez mliečne produkty, lahôdky a čerstvé mäso až po výrobky z obilnín, sladkosti, nápoje, mrazené produkty, kozmetiku a drogériu.

Trh s bioproduktmi neustále rastie. A tak stúpa aj dopyt po bohatom sortimente, ktorý spoločnosť BIOGAST dokáže uspokojiť vďaka svojej širokej ponuke všetkých popredných značiek na trhu.

Sortiment pre vegánov

Zažite aj vy potešenie zo širokej škály našej ponuky! U nás nájdete tisícky vybraných rastlinných špecialít.

Sortiment pre vegánov sme zhrnuli v samostatnom katalógu, ktorý vám na vyžiadanie poskytne váš odborný poradca spoločnosti BIOGAST.

Všetky naše produkty, ktoré sa nachádzajú v tomto katalógu, sú 100 % rastlinného pôvodu.

Sortiment spoločnosti Bio Austria

Spolupráca so spoločnosťou Bio Austria je pre spoločnosť BIOGAST prioritou.

Stanovili sme si spoločný cieľ – vybudovať v sortimente spoločnosti BIOGAST ponuku kvalitných produktov pozostávajúcu z položiek spoločnosti Bio Austria.

Už teraz máte k dispozícii množstvo produktov od spoločnosti Bio Austria a ponuku neustále rozširujeme. Podrobné informácie vám poskytne odborný poradca.

Čerstvosť a kvalita

Najdôležitejším očakávaním našich zákazníkov je bezpodmienečná čerstvosť. V sortimente spoločnosti BIOGAST nájdete čerstvý tovar skvelej kvality, ktorý spĺňa aj tie najvyššie nároky. Od dodávateľov očakávame kvalitu zodpovedajúcu vysokému štandardu kladenému na bioprodukty. Zákazníkom vďaka tomu v celom sortimente čerstvých bioproduktov garantujeme osvedčenú úroveň bezpečnosti produktov.

Informácie o sortimente

  • 14 000 položiek (čerstvé a suché produkty, drogéria)
  • Katalóg dvakrát ročne
  • Nezáväzné orientačné ceny
  • Spoľahlivá logistika
  • Certifikácia IFS
  • Certifikácia bioproduktov

Demeter

Na certifikáte kvality Demeter nám veľmi záleží. Spoločnosť BIOGAST ponúka približne 800 produktov, ktoré spĺňajú požiadavky na kvalitu podľa certifikácie Demeter.

Bio Austria

V našom sortimente nájdete asi 350 produktov od spoločnosti Bio Austria.

Fairtrade

Niektoré značky v našom sortimente chceme podporiť a pomôcť tak k udržiavaniu biodiverzity. Sme jedným z veľkoobchodov, ktorý ponúka najširšiu ponuku produktov z oblasti Fairtrade.