Obchod s bioproduktmi

Spoločnosť BIOGAST ponúka obchodom s bioproduktmi kompletný sortiment bioproduktov.

Tento sortiment zahŕňa čerstvé produkty (napríklad ovocie a zeleninu, mliečne produkty, produkty zo sóje atď.), mrazené a suché potraviny i drogériu.

Spoločnosť BIOGAST sa zaoberá veľkoobchodom s bioproduktmi a intenzívne spolupracuje s regionálnymi výrobcami. Základom úzkej spolupráce s našimi dodávateľmi sú vysoká kvalita a spoľahlivosť.

Ponúkame vám pravidelné a špičkové služby pre zákazníkov. S radosťou plníme vaše osobné požiadavky a ponúkame vám na mieru šité riešenia našich služieb. Osobný kontakt s vami je pre nás veľmi dôležitý.

BIOGAST Partnerský program

Spoločné lahodné obchodovanie. Za našich zákazníkov obchodujeme podľa tohto hesla už od založenia spoločnosti BIOGAST v roku 1999. Dnes spoločnosť BIOGAST reprezentuje široký výber bioproduktov vysokej kvality. Vďaka našim uznávaným schopnostiam sme NAJLEPŠÍ odborníci a priekopníci kontrolovaného trhu s biologickými produktmi, ktorý zahŕňa aj oblasť gastronómie a veľkých odberateľov.

Spoločnosť BIOGAST je spoľahlivý a dôveryhodný veľkoobchodník s bioproduktmi. Naše inovatívne a individuálne biokoncepty pomáhajú našim klientom a zabezpečujú udržateľný rozvoj v prostredí, kde všetci žijeme a pracujeme.

Zažite potešenie zo širokej škály služieb a vyťažte z našich dlhoročných skúseností a špičkových služieb čo najviac. Získajte informácie o novom partnerskom programe spoločnosti BIOGAST.

Spoločne a chutne.